Služby

Dlouholeté zkušenosti v oboru a neustálé vzdělávání nám umožňují nabídnout Vám tu nejkvalitnější péči s pomocí moderních přístrojů a zařízení. Neváhejte se na nás obrátit i s jakýmkoliv dotazem. Vstřícnost a ochota jsou u nás pravidlem. O Vaše dítě pečujeme profesionálně a samozřejmě citlivě. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že všechny prohlídky u nás budou pouze preventivní.


Ordinační hodiny

Výběr dětského lékaře je velmi důležitou součástí Vašeho nového života. Vaše dítě by mělo být jen v těch nejlepších rukou. U nás takovou péči naleznete. Podívejte se na naše ordinační hodiny, které Vám budou jistě časově vyhovovat. Pokud už teď máte nějaký akutní problém, neváhejte nás okamžitě kontaktovat.

Ostatní služby

Veškerou péči provádíme vždy ochotně a vstřícně s ohledem na potřeby Vaší ratolesti. Naše hodné sestřička dítě uklidní a obdaruje obrázkem. Jakékoliv vyšetření nebude pro Vaše dítě traumatem. Zaměřujeme se hlavně na prevenci, aby Vaše dítě bylo zdravé, vitální a plné života. K tomu přispívají pravidelné preventivní prohlídky i očkování. Nebojte se přijít a poradit se s námi.